بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

از مهمترین ویژگی ها و امکاناتی که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد ارتباط و اتصال با درگاه های پرداخت بانکی معتبر و قابل اعتماد است. هدف از ایجاد این درگاه های پرداختی سهولت در پرداخت هزینه و صرفه جویی در زمان برای کاربرانی که قصد خرید اینتر نتی دارند، می باشد از این رو این نکته قابل توجه است که برای این کار به چه درگاه اینترنتی امن باید رجوع کرد ، شرکت طراحی سایت مهرگان اصفهان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در این خصوص اطلاعاتی به شما عزیران ارائه می دهد تا هرچه بهتر و بیشتر با درگاه های امن و معتبر آشنا شوید. یکی از بخش های مهم سایت های فروشگاهی و عرضه کننده ی کالا و خدمات درگاه اینترنتی می باشد که باید در نظر مخاطبان و کاربران معتبر و ایمن باشد، در چنین شرایطی میزان فروش سایت هم بیشتر می شود اما در غیر اینصورت باعث حس نارضایتی و ناخوشایند در کاربر شده که اثری نامطلوب بر اعتماد و اطمینان افراد جهت خرید اینترنتی می گذارد.

معرفی بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی

در مطلب بالا اشاره کردیم که برای طراحی سایت  برای یک فروشگاه اینترنتی  باید در بخش پرداختی آن از  درگاه های معتبر و ایمن استفاده کرد. بعضی از سایت ها برای پرداخت های خود از درگاه های پرداخت  اینترنتی واسط و تسهیلات آن استفاده می کنند. در این مقاله به معرفی بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی می پردازیم. طراحی سایت در اصفهان با در نظر گرفتن ویژگی های هر درگاه بانکی سعی دارد در سایت فروشگاهی کاربران خود بهترین درگاه را برای آنها لحاظ کند. معرفی مزایا و معایب بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی عبارتند از:

________________________________________________________

زیبال

شرکت زیبال یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی درگاه پرداخت اینترنتی واسط می باشد که بسیار مورد توجه کسب و کارهای اینترنتی می باشد این شرکت به نوعی پرداخت یار بانک مرکزی بطور رسمی می باشد. شرکت زیبال ارائه دهنده ی درگاه پرداخت اینترنتی بطور امن و سریع و بدون هیچ اختلالی می باشد که افراد با ثبت نام در وب سایت این شرکت و ارائه ی مشخصات هویتی می توانند بهترین درگاه  پرداخت اینترنتی را دریافت نمایند. گاهی در زمان پرداخت های اینترنتی مشکلاتی چون کندی و قطعی درگاه یا ناموفق بودن تراکنش به دلیل اختلال در شبکه های بانکی بوجود می آید که شرکت زینال در این راستا راهکاری ارائه داده است تا کاربران یا مشتریان به هنگام پرداخت آنلاین یا همان پرداخت اینترنتی به درگاهی که دارای بیشترین سرعت و بالاترین پایداری است هدایت شوند و پرداخت خود را در سریعترین زمان و بدون هیچ مشکل و خللی انجام دهند. این سرویس پرداختی که مسیردهی هوشمند نام گرفته است بطور چشمگیری نرخ تراکنش ها ی موفق در کسب وکارهمچنین نرخ فروش افزایش داده است. 

مزایای درگاه پرداخت زیبال:

 • پشتیبانی توسط افراد حرفه‌ای و پاسخگویی در مداوم
 • مسیردهی و هدایتگری بطورهوشمند
 • اپلیکیشن درگاه پرداخت
 • دریافت درگاه پرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن
 • نصب رایگان درگاه پرداخت با ارائه ی افزونه های فروشگاهی و انواع پلاگین  مورد
 • امکان واریز وجه به چند حساب در زمان دلخواه بصورت خودکار درکسب و کارهای شراکتی
 • پایین بودن هزینه ی کارمزد

معایب درگاه پرداخت زیبال:

شرکت زیبال تنها عیبی که دارد عدم طراحی سیستم و اپلیکیشن درگاه پرداخت برای سیستم عامل IOS است.

درگاه پرداخت واسط

________________________________________________________

سیزپی

یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده ی درگاه پرداخت اینترنتی شرکت سیزپی می باشد که با استفاده از مجور رسمی از بانک مرکزی بعنوان پرداخت یار برای کلیه ی کسب و کار ها راه های پرداختی ایجاد می کند و جز یکی از معتبرترین درگاه های پرداخت در فروشگا های اینترنتی بحساب می آید. از ویژگی های مهم این شرکت میتوان امنیت و سرعت و پشتیبانی بصورت 24 ساعته را نام برد. با نصب پلاگین در این درگاه اینترنتی براحتی میتوان به وب سایت ورد پرسی اتصال پیدا کرد و دیگر نیازی به کسب اینماد نیست.

مزایای سیزپی

 1. ثبت نام آسان در عرض چند دقیقه
 2. قابلیت و امکان واریز سهم هر یک از ذینفعان یک تراکنش به حساب های جداگانه
 3. نهایت میزان کارمزد در تراکنش های بالا مبلغ 2000 تومان می باشد.
 4. صدور رسید و فاکتور آنلاین و ارسال از طریق پیامک
 5. سهولت راه اندازی راحت و آسان برای سیستم های مدیریت محتوا با پلاگین های مختلف
 6. ساخت لینک برای پرداخت در برنامه ی تلگرام و اینستاگرام
 7. امنیت بالا
 8. تسویه حساب درست و به موقع به همراه پشتیبانی

________________________________________________________

زرین پال

شرکت زرین پال یکی از معتبرترین و بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد که برای کاربران خود درگاه واسط پرداخت اینترنتی را ارائه داده است. این وب سایت امکانی را فراهم کرده است تا کاربران درهر زمان از شبانه روز بتوانند پول خودرا از دستگاه های خودپرداز دریافت نمایند. با ارائه ی یک کارت الکترونیک و کسر نیم درصد از مبلغ حساب ، مبلغ موجود در حساب به کارت ارائه شده انتقال داده می شود و سپس قابل برداشت می باشد  شرکت زرین پال با سابقه ی چندین سال ارائه ی این خدمات جز شرکت های معتبر و قابل اطمینان به شمار می رود. این شرکت با ارائه ی پشتیبانی و خدماتی ارزنده و حرفه ای توانسته محبوبیت و جایگاه خوبی در بین افراد داشته باشد .

مزایا زرین پال:

 1. دارای پشتیبانی قوی و حرفه ای
 2. تسویه حساب در روز سه شنبه
 3. امکان دریافت زرین کارت
 4. ارائه درگاه پرداخت با نام تجاری شما
 5. امکان ساخت فرم پرداخت مطابق با سلیقه خود
 6. ارائه اپلیکیشن با کارایی آسان و کاربردی
 7. دریافت مبلغ معین برای صادر کردن زرین کارت و زرین گیت

________________________________________________________

 رایان پی

از دیگر درگاه های پرداخت اینترنتی دارای اعتبار میتوان به رایان پی اشاره نمود این شرکت بطور کلی دارای ارائه ی خدمات پایدار و قابل اطمینانی می باشد بطوری که می توان گفت یکی درگاه های پرداختی است که از سیستم امنیت اطلاعاتی بسیار قوی برخوردار است و میتوان گفت قابلیت مدیریت 99 تراکنش همزمان در ثانیه را دارد. شرکت رایان پی زیر نظر بانک مرکزی می باشد که به متقاضیان و کاربران خود دو سرویس ارائه می دهداین سرویس ها عبارتند از: ارائه ی درگاه پرداخت اینترنتی برای وب سایت ها و دیگری لینک پرداخت برای فروشگاه های بدون وب سایت ازجمله تلگرام و اینستاگرام که برای هر محصول بصورت اختصاصی درگاه ارائه می دهد.


تسویه‌‌ی حساب در این درگاه پرداخت بطور روزانه و خودکار تا ساعت معینی  از روز بعد و در ایام تعطیل انجام می شود. ناگفته نماند این درگاه خیلی سریع و آسان در یک روز کاری و فقط با کمترین مدارک و مشخصات و احراز هویت ارائه می شود.

ویژگی‌های درگاه پرداخت رایان پی
 • ارائه درگاه پرداخت واسط و مستقیم
 • تسویه‌ی خودکار بصورت روزانه حتی در ایام تعطیل
 • ارائه‌ی سیستم تسهیم برای پرداخت گروهی و لیست ذینفعان
 • ارائه‌ی کیف پول
 • سرویس لینک پرداخت با قابلیت سفارشی سازی فرم پرداخت

مزایای درگاه پرداخت رایان ‌پی

 • پشتیبانی خوب و مناسب
 • امنیت بالا
 • بهره‌گیری از افزونه‌ها و نمونه کد های مختلف
 • تعرفه‌ی کمتر کارمزدجهت کارت به کارت در فروشگاه های بدون وب‌سایت
 • گزارش و آمار ‌گیری
 • همکاری در فروش
 • تسهیم و تسویه خودکار
 • واگذاری درگاه پرداخت در یک روز کاری
 • امکان همکاری B2B

________________________________________________________

آی دی پی

وب سایت آی دی پی هم جزء بهترین درگاه پرداخت اینترنتی بانکی می باشد که این درگاه در ابتدای فعالیتش ابزاری به منظور انتقال پول در بین دو کاربر بوده است. این درگاه این امکان را برای افراد فراهم می آورد تا بدون داشتن وب سایت بتوان پرداخت اینترنتی انجام داد. این درگاه برای انواع سیستم های مدیریت محتوا افزونه ی آماده دارد و دارای خدمات خوب و با کیفیت همچنین پشتیبانی خوب می باشد.

مزایا آی دی پی:

 • امکان ساخت صفحه شخصی و ساخت وراه اندازی فروشگاه و فروش محصول در آن
 • امکان ساخت فرم پرداخت به دلخواه
 • امکان تبدیل کردن شماره شبا یا شماره کارت بانکی به id

معایب:

 • هزینه ی کارمزد 500 تومان برای هر تراکنش
 • تاخیر در فرایند تسویه حساب
 • عدم تسویه حساب بصورت کارت به کارت

________________________________________________________

پی دات آی آر

این درگاه پرداخت اینترنتی به مجموعه سامان کیش تعلق دارد و جزء بهترین درگاه های پرداخت اینتر نتی می باشد. این درگاه فعالیت خود را بعداز غیرفعال شدن درگاه پی لاین  شروع کرد. از مزیت های این درگاه که بسیار قابل توجه می باشد ارائه ی کیف پول می باشد بطوری که درصورت داشتن چندین سایت میتوان براحتی برای هرکدام از آنها کیف پول ساخت و آنها را مدیریت کرد. و از دیگر مزایای این درگاه اینست که بدون نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک میتوان به حساب افرادی که در سایت عضو هستند عملیات انتقال پول انجام داد.

مزایا پی دات آر:

 • دریافت هزینه ی 1 درصدکارمزد
 • امکان ساخت کیف پول برای شخص
 • امکان ساخت فرم پرداخت به دلخواه
 • پشتیبانی قوی و عالی و حرفه ای