خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس مهرگان

  • خدمات دیجیتال مارکتینگ برای تمامی کسب و کار ها
  • ارائه خدمات تولید محتوا در شبکه های اجتماعی
  • افزایش رتبه در سئو
  • ساخت سایت با استانداردهای روز
  • طراحی سایت در اصفهان با توجه به فاکتورهای روانشناسی انسانی و تاثیرگذاری همه جانبه بر مخاطبین

چرا تمامی کسب و کار های کوچک، متوسط و بزرگ به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟

دیجیتال مارکتینگ دربرگیرنده تمام اقدامات بازاریابی است که از یک دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده می‌کند. کسب‌ و کارها از کانال‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی، ایمیل و دیگر وبسایت‌ها جهت برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی استفاده می ‌کنند.

چرا باید به سراغ دیجیتال مارکتینگ رفت؟

در حالی ‌که بازاریابی سنتی احتمال دارد کماکان در تبلیغات چاپی، ارتباطات تلفنی، یا بازاریابی فیزیکی دیده شود، دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به صورت الکترونیکی و آنلاین ظاهر شود. یعنی امکانات بیشماری همچون فرصت‌های بازاریابی ایمیلی، ویدئو، شبکه های اجتماعی یا وبسایت‌ محور برای برندها وجود دارد. چون دیجیتال مارکتینگ گزینه‌ها و راهکارهای موثری را به شما ارائه می دهد و گستره متنوعی از تاکتیک‌های بازاریابی مبتنی بر بودجه پیش رویتان قرار می دهید که و می‌ توانید با استفاده از آن خلاقانه اقدام کنید.
در دیجیتال مارکتینگ می‌توانید از ابزارهایی همچون داشبوردهای تحلیلی جهت بررسی میزان موفقیت و بازده سرمایه‌گذاری کمپین‌هایتان استفاده کنید در حالیکه در بازاریابی تبلیغاتی سنتی مانند بیلبوردها یا تبلیغات چاپی نمی توانید از چنین مزایایی بهره مند شوید.

چرایی پروژه های یکپارچه و استراتژیک دیجیتال مارکتینگ مهرگان

امروزه کسب و کارها نمی توانند عرصه رقابت را به رقبایشان واگذار کنند. با توسعه و افزایش تلاش ها و اقدامات بازاریابی خصوصاً عملیاتی که در بازارهای رقابتی امروزی انجام می شود، رقابت کردن در محیط های آنلاین با تمامی رقبا امری اجتناب ناپذیر است. آژانس های دیجیتال مارکتینگ که این قدرت را داشته باشند که در این راه به کسب و کارها کمک کنند، می بایست ویژگی های زیر را داشته باشند:

گام اول

وبسایت های متقاعد کننده و تأثیرگذاری را طراحی نمایند که باعث هدایت ترافیک و مشتریان جدید به سمت و سوی کسب و کارها شوند.

گام دوم

با کاربران در کانال های ترافیکی آنلاین مختلف در ارتباط بوده و آنها را به وبسایت های کسب و کارها هدایت نمایند.

گام سوم

به طور کاملاً سیستماتیک و منظم ارتباطات معنی داری را با بازدیدکنندگان وب سایت ها برقرار کرده و آنها را به مشتریان دائمی تبدیل کنند.

گام چهارم

 از دیتا و اطلاعات برای درک بهتر مشتریان هدف کسب و کارها استفاده کرده و استراتژی های بازاریابی آنها را در طول زمان بهینه سازی نماید.

چنانچه کسب وکارها بر توسعه و حضور بلند مدت و توقف ناپذیر در محیط های آنلاین سرمایه گذاری و تمرکز نکنند، به سرعت فرصت دست یافتن به گروه ها و خیل عظیم مشتریان جدید خود را از دست خواهند داد. این مسئله می تواند به از دست دادن سهم بازار و آسیب به برند کسب وکارها منجر شود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ مهرگان

انجام این خدمات توسط آژانس مهرگان چه فوایدی برای کسب و کار شما به همراه دارد؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ مهرگان دقیقاً چه خدماتی را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد؟

راه اندازی وب سایت جذاب و چشمگیر برای جذب ترافیک، مشتریان بالقوه و مشتریان دائمی

پیاده سازی استراتژی ایجاد مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریال دائمی و همیشگی کسب و کارها
ایجاد حضور مثبت بلند مدت کاملاً چشگیر و متقاعد کننده برای کسب و کارها
بهینه سازی اقدامات مستمر و یکپارچه بازاریابی از طریق تجزیه و تحلیل دیتا و اطلاعات حاصله از مشتریان

منظور از حضور موثر و متقاعد کننده در محیط های آنلاین چیست؟

ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال جامع

ما جلساتی را با کارفرمایان برگزار می کنیم تا ایده شفافی از دیدگاه کارفرما را پیدا کنیم. سپس نظرات و عقاید و تجربیات خودمان را با متشریان در میان می گذاریم و استراتژی دیجیتال مارکتینگی را ایجاد می کنیم که باعث شود کسب و کارها به اهدافشان دست پیدا کنند.

طراحی سایت

طراحان سایت ما بینش و دیدگاه مشتریان را تبدیل به یک طراحی سایت کسب و کاری حرفه ای و شکیل می کنند. کارفرما می تواند پیشرفت محسوس سایت خود را مشاهده کند و بازخورد لحظه به لحظه ای را برای اطمینان از اینکه محصول نهایی با توقعات او همخوانی دارد را ارائه کند.

اجرای استراتژی بازاریابی در شبکه های اجتماعی و سئو در اصفهان

 وقتی کسب و کارها راه اندازی می شوند، تیم ما برنامه بازاریابی خود را عملیاتی می کند. ما پروفایل های شبکه های اجتماعی شما را مدیریت می کنیم و به صورت کاملاً یکپارچه و مستمر روی فعالیت شبکه های اجتماعی و تولید محتوا نظارت می کنیم و با مشتریان بالقوه کسب و کارها ارتباط برقرار می کنیم و آنها را به سمت وب سایت سوق می دهیم. همچنین هر هفته حداقل دو محتوای سئو شده برای سایت تولید می کنیم که این تولید محتوا می تواند تولید محتوای متنی و یا اشکال دیگر تولید محتوا باشد.

بهینه سازی و گزارش دهی

ما به طور کاملاً مستمر عملکرد شما را ارزیابی می کنیم. با تمرکز بر تجزیه تحلیل داده ها و گرفتن بازخورد از مشتریان، رفته رفته و به تدریج تمامی تلاش ها و اقدامات بازاریابی مان را سودمندتر می کنیم و روی افزایش نرخ بازگشت سرمایه کسب و کار شما تمرکز می کنیم.